Випускники закладів загальної середньої освіти Краснокутського району проходять зовнішнє незалежне оцінювання-2020
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/IMG-b6638bd09bab6ea7c04142d96c354160-V.jpg)
25 червня 2020 року стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів. Абітурієнти – випускники закладів загальної середньої освіти Краснокутського району – уже пройшли зовнішнє незалежне оцінювання з математики 25 червня (81 особа) та з української мови і літератури 30 червня (105 осіб). Сьогодні складають тестування з фізики (15 осіб).
Всі тестування проходять на визначених пунктах тестування в м. Харків, до яких забезпечено організоване підвезення абітурієнтів шкільними автобусами з відповідним педагогічним, медичним та поліцейським супроводом.
Щиро бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці в безпечних умовах показати свій найвищий результат на ЗНО!